Aangesloten pedicures

Aangesloten Pedicures voor Diabetische voetzorg

 

 

 

Lijst downloaden

Naam Pedicure Bedrijfsnaam Adres Huis-nummer Postcode Plaats Telefoon E-mailadres Medisch of Diabetische voet Ambulant Geschikt voor mindervalide
Evelien Zomer Pedicure Evelien Beumeesweg 80a 9661 AK Alteveer (gn) 06 10109159 pedicure-evelien1@kpnmail.nl M Ja Nee
Henny van der Laan Pedicuresalon Henny Middenweg 96 9468 GD Annen 0592 272726 pedicuresalonhenny@hotmail.com DV Nee Ja
Ina Oortwijn Pedicure Ina Oortwijn Greveling 59 9654 PN Annerveenschekanaal 0598 492139 voetvak@ziggo.nl M Ja Nee
Joke Hielema Pedicure Joke Hielema Greveling 5 9654 PM Annerveenschekanaal 0598 491934 en 06 55733772 pedicure.joke@home.nl DV Ja Nee
Annie Kamstra Anka Voetzorg Aquarius 30 9405 RC Assen 06 11419767 info@ankavoetzorg.nl M Ja Nee
Coby Schotanus Coby Schotanus Voetverzorging Meentgoorn 52 9403 NA Assen 06 52548491 pedicure-coby@live.nl M Ja Nee
Jacqueline Rudolphie Pedicurepraktijk 232 Stelmakerstraat 13 E 9403 VB Assen 0592 865118 info@pedicurepraktijk232.nl M i.o. Nee Ja
Thea Onrust Thuispedicure Assen De Wouden 188 9405 HR Assen 06 51031687 theaonrust@gmail.com M i.o. Ja Ja
Tjitske Schuurman Tjits massage en voetverzorging Weverswal 31 9243 JM Bakkeveen 06 21458411 spindert@xs4all.nl M Ja Ja
Hilly de Haan – Bakker Hilly ‘s Pedicure en Ontharings Centre Koefenne 4 9244 GA Beetsterzwaag 0512 381997 hillydehaan@hotmail.com DV Ja Ja
Sita Kootstra – Hiemstra Pedicure Sita Parallelweg 12 9285 XJ Buitenpost 06 31520171 info@pedicure.frl M Ja Ja
Conny Super Beauty & Healing Turfstraat 7 9367 RG De Wilp 0594 642424 connysuper5@gmail.com M Ja Nee
Ria Renkema Pedicure Ria Renkema Provincialeweg 26 9863 PG Doezum 0594 659196 dirkenriarenkema@live.nl M Ja Ja
Anna Sueters Kitty’s Plaza Herenweg 60b 8435 WV Donkerbroek 0516 491363 info@kittysplaza.nl DV Ja Ja
Gerrie Sueters Voetverzorging Gerrie Herenweg 60b 8435 WV Donkerbroek 0516 491363 pedicuregerrie@gmail.com DV Ja Ja
Joke Posthuma Pedicurepraktijk Le Cavalier Engwerd 6 9202 AP Drachten 06 10205365 posthuma600@gmail.com M i.o. Nee Nee
Mirjam Hamstra – Huntelerslag Pedicurepraktijk Le Cotom De Nijverheid 14 9207 DK Drachten 06 30395504 pedicurepraktijk.lecoton@gmail.com M Ja Ja
Hendrika van der Wijk Podocentrum van der Wijk Stationsweg 77 9201 GJ Drachten 0512 532881 ina@podoloog.nl M Nee Ja
Rommie Miedema Rommie’s Voetenzorg Raai 10 9202 HW Drachten 06 36592496 info@rommiesvoetenzorg.nl M Nee Ja
Tineke ten Cate – Bakker Amica Pedis Zeelandstreekje 26 9523 AX Drouwenermond 0599 621957 tineketencate@hetnet.nl M Nee Ja
Jolanda Baars – van der Scheer De Voetensalon Zuiderdiep 83 9523 TB Drouwenermond 0599 611231 joostjolandabaars@kpnmail.nl M Ja Ja
Jantina Kemkers – Visser Pedicure Eelde Paterswolde Landsteinerweg 11 9761 HD Eelde 06 51748181 info@pedicure-eelde.nl M Ja Ja
Krista Kuipers Krista Kuipers Oudeweg 27 9967 SG Eenrum 0595 851542 kristakuipers@live.nl M Ja Nee
Ineke Koerts Pedicure Praktijk Ineke Kromveen 36 9463 PN Eext 0592 263174 inekekoerts@hotmail.com M Ja Ja
Lydia Kruims – Boelens Pedicurepraktijk Lydia Semsstraat 165 9659 PN Eexterveensche kanaal 06 28279238 info@pedicurelydia.nl M Ja Ja
Tineke Rinsema Pedicure Tineke Rinsema Tolheksleane 40 9249 NV Frieschepalen 0512 301999 tineke.rinsema@gmail.com DV Ja Nee
Jannie Oortwijn – Timmer Medisch Pedicure Praktijk Pes Cura Achter de Brinken 4A 9462 RH Gasselte 0599 637847 of 06 31533122 mpppescura@hotmail.com M Ja Ja
Itske Prikker Pedicure Prikker Sont 29 9514 ED Gasselternijveen 0599637769 info@pedicureprikker.nl M Ja Ja
Diena Niewoonder Pedicure praktijk Diena Zuidzijde 72 9515 PK Gasselternijveenschemond 0599 620197 hetbrughuis@hetnet.nl DV Ja Ja
Anita Feenstra Future Hand & Feet Tolbaas 5 8401 GD Gorredijk 0513 464846 angenietaf@hotmail.com M Nee Ja
Loes Smit – Holtrop Pedi Salon Gorredijk Wabbe Wissesstraat 32 8401 RE Gorredijk 0513 852038 info@pedi-salongorredijk.nl M Ja Ja
Thea Lindeman Miss Feet Nieuwe Ebbingestraat 25 9712 ND Groningen 06 18813525 missfeettea@gmail.com M Nee Nee
Diana Dokter Pedicure Diana Dokter Abeelstraat 9 9741 EC Groningen 06 12597831 pedicuredianadokter@hotmail.nl DV Ja Nee
Zwanet Meesters – Timmer Pedicure Z.O.G. Meesters-Timmer Anna Blamanstraat 63 9746 AB Groningen 050 5734507 jkmeesters@home.nl DV Ja Nee
Ansjelina Goedhart Pedicurepraktijk Ansjelina Goedhart Laan van de Vrijheid 61 9728 GA Groningen 06 29150909 a_goedhart@hotmail.com M i.o. Ja Nee
Cathrie de Haan Pedicurepraktijk Groningen Henri Dunantlaan 23 9728 HA Groningen 050 5268513 info@pedicurepraktijkgroningen.nl DV Nee Ja
Marian Hisken Pedicurepraktijk Marian Hisken Magnusstraat 48 9746 BS Groningen 050 5530232 marian@hisken.nl M Nee Ja
Wilma Wijsbeek Praktijk voor voetverzorging Fitfeet Akeleiweg 74 9731 JB Groningen 050 5422023 fitfeet@home.nl M Nee Ja
Thirza Huiskes – van Loon Thirza’s beautysalon Hora Siccamasingel 150A 9721 HT Groningen 050 5263816 thirzavanloon@yahoo.com M Nee Nee
Jolanda Pijpker Pedicure Jolanda Agricolahof 9 9752 NM Haren 06 25590829 jpijpker@home.nl DV Ja Ja
Willy de Haan – Helder Voetverzorging en pedicure Willy Pauloane 6 9281 RX Harkema 0512 363413 of 06 21610020 j.haan25@chello.nl M Ja Ja
Binie Beisterveld Hesse Voetverzorging Kerkstraat 247 9603 AG Hoogezand 0598 326498 Hessezand@gmail.com DV Nee Ja
Gerda Luiken Pedicurebedrijf Gerda Talmastraat 43 9602 GZ Hoogezand 06 12238263 pedicurebedrijfgerda@ziggo.nl M Nee Ja
Elena Rodica Prins – Toth Rodica Medisch Pedicure Burgemeester Bartelsstraat 11 9601 CN Hoogezand 06 57629926 rodicaprins@gmail.com M Ja Ja
Map Huisman Map’s Feet Care Lytse Wyngaerden 29 8404 BM Langezwaag 06 30943478 info@mapsfeetcare.nl M Ja Ja
Ria Seubring Pedicure Ria Schoollaan 7 9649 AK Muntendam 0598 623849 ria.seubring@ziggo.nl DV Ja Nee
Marian Meijer Pedicure Marian Meijer Zandtangerweg 88 9584 TA Mussel 06 29231371 pedicuremarianmeijer@gmail.com M Ja Nee
Gabi Gordia Gabi’s Pedicuresalon Nijverheidslaan 51 9581 EJ Musselkanaal 0599 662155 gabi-cordia@hotmail.com DV Ja Ja
Grietje van Rieke Pedicure Grietje Breitnerlaan 15 9581 LK Musselkanaal 06 38316613 grietjevanrieke@gmail.com M Ja Nee
Marietje Becker Voetenzorg Musselkanaal Kruisstraat 56 9581 ED Musselkanaal 06 238 777 13 mmbecker@home.nl M Ja Ja
Dieneke Molenaar Mani Pedicure Paasduinweg 12 9163 HV Nes 0519 543352 dienekemolenaar@gmail.com DV Ja Ja
Wietske Varwijk Softfeet Hoge Voetpad 16 9822 BD Niekerk 06 30716954 w.varwijk@live.nl M Ja Ja
Gineke Rasters Pedicurepraktijk Amaryl Noorderdiep 330A 9521 BM Nieuw-Buinen 0599 620910 grasters@ziggo.nl DV Ja Ja
Belinda Helder Schoonheidssalon en Medisch pedicure Belinda Wisken 32 7831 KG Nieuw-Weerdinge 0591 521609 info@salonbelinda.com M Nee Ja
Alda van Stiphout Pedicure van Stiphout Tilstraat H 57 9663 TD Nieuwe Pekela 06 38108422 vanstiphoutvof@gmail.com M Nee Ja
Ina Beuker Ina Beuker Pedicurepraktijk Nieuwediep 9 9512 SC Nieuwediep 0598 468388 inabeuker@live.nl M Ja Ja
Marjon Dik Marjon’s Voetverzorging Oude Tolweg 38 9512 SK Nieuwediep 06 57584280 info@medischpedicureveendam.nl M Nee Ja
Marjan Bruggers Pedicure Marjan Bruggers Sluisweg 1 9591 VD Onstwedde 0599 331125 voetverzorgingmarjan@gmail.com DV Nee Ja
Monique Slagter Monique’s Procure Compagniesterwijk 26 9665 RN Oude Pekela 0597 672241 moniquesprocure@gmail.com M Ja Ja
Marion Heidekamp Pedicure Marion Oogstlaan 1 9665 AG Oude Pekela 06 45624895 pedicurem.heidekamp@gmail.com M Ja Nee
Stieneke Kenter Pedicure Stieneke Haanswijk 13 9665 NJ Oude Pekela 06 28064031 stienekenter@gmail.com M Ja Ja
Lautra Drent Laura’s Pedicure Westerkamp 39 9551 BD Sellingen 06 25465359 laura@lauraspedicure.nl DV Ja Ja
Age Amsterdam Massage Rituals Prins Hendrikkade 42 8601 CB Sneek 06 15472830 ageamsterdam@gmail.com M Ja Nee
Heika Heidekamp Ambulant Medisch Pedicure Heika Heidekamp Waterlandlaan 7 9501 RK Stadskanaal 0599 619743 heikaheidekamp@ziggo.nl M Ja Ja
Shirley Wijnholds – Bijvank Ambulante Pedicure Shirley H.J. Kniggekade 104 9503 RL Stadskanaal 06 20022637 shirleyerikwijnholts@hotmail.com DV Ja Ja
Janny Blaauwwiekel Eugene Werfstraat 25 9503 BS Stadskanaal 0599 619098 jblaauwwiekel@ziggo.nl DV Nee Ja
Gretha Folkers – Lourens Feetcare Convenantstraat 5 9502 CK Stadskanaal 0599 616296 grethafolkers@hotmail.com M Nee Nee
Annet Piersma Feetplus Cornelis Hovinglaan 4 9501 JC Stadskanaal 0599 785131 contact@feetplus.nl M Nee Ja
Harma Daleman Harma’s Voetverzorging H.J. Kniggekade 99 9503 RK Stadskanaal 06 29357906 harma.daleman@home.nl DV Ja Ja
Hennie Woering More For Feet Oosterkade 14 9503 HN Stadskanaal 06 11955291 pedicurehennie@gmail.com M Nee Ja
Ann Kramer Pedicure Ann Julianastraat 4 9503 LE Stadskanaal 06 40141650 cramertjes@gmail.com DV Nee Nee
Anja Kruizinga Pedicure Praktijk Dideldom Cereskade 22 9503 GC Stadskanaal 0599 616804 of 06 50982612 Anja.kruizinga@hotmail.nl M Ja Ja
Henriƫtte Jonkers Pedicure en Schoonheidssalon Henriƫtte Hoofdstraat 23 9501 CL Stadskanaal 06 22707089 henriettejonkers@gmail.com DV Nee Ja
Patricia Caroline Hulshof – Plat Pedicurepraktijk Patricia Hulshof Voorste Kamp 26 9502 RN Stadskanaal 0599 612965 of 06 52142611 patriciahp27164@gmail.com M Ja Ja
Roely Voor in’t Holt Pedicurepraktijk Roely Voor in’t Holt Boerhaavestraat 20 9501 HE Stadskanaal 0599 650685 of 06 29458881 roely.voorintholt@home.nl M Nee Ja
Rita Huizinga Rixx Pedicure Bevrijderslaan 7 9501 JD Stadskanaal 06 48742292 rixxpedicure@gmail.com DV Nee Ja
Klaas Helfrich Drogisterij Helfrich VOF De Kolk 16 9231 CW Surhuisterveen 0512 361295 pedicure@drogisterijhelfrich.nl M Ja Ja
Lily Evangelista Panopio Elysian Feet Praktijk Hoofdkade 75A 9561 JK Ter Apel 06 10240481 elysianfeet-12lep@hotmail.com M Ja Ja
Elly Brinkers PedicureSalon Elly Brinkers Havenstraat 80 9561 EH Ter Apel 06 81804786 ellybrinkers@gmail.com DV Ja Ja
Catrien Welling Voetcentrum Welling Hoofdstraat 15 9561 JA Ter Apel 0599 582369 info@voetcentrumwelling M Nee Ja
Jitske Rinzema Jitske Rinzema Pedicure Dokter Prakkenleane 35 9247 BX Ureterp 0512 302830 arinzema@home.nl M Nee Ja
Paula de Jong – Koenders Paula’s Skin Care De Mersken 14 9247 WK Ureterp 0512 301936 info@landelijkewellness.nl DV Nee Ja
Wilma Harms Pedicure Wilma Noorderkwartier 35 9644 VA Veendam 0598 627020 g.wharms4@gmail.com DV Nee Nee
Hanneke Sloot – van der Horst Pedicure en Voetverzorging J.G.M.Sloot-van der Horst Sallandlaan 4 9642 HC Veendam 0598 624675 hannekesloot@hotmail.com DV Ja Ja
Rosemarie Brigitte Voulon Fasel Rose Marie Voulon Totaal Cosmetiek Overijssellaan 7 9642HP Veendam 0598 615743 rb.voulon@hccnet.nl DV Ja Ja
Andrea Lanting Total Foot Care Oostlaan 8 9642 PT Veendam 06 19540035 info@total-footcare.nl M Nee Ja
Marieke Venema Voetverzorgingssalon Marieke Schoolstraat 30 9541CK Vlagtwedde 06 52323604 info@voetverzorgingmarieke.nl M Ja Ja
Sitraporn Bach – Ketamayoon Medisch pedicure Jume Bach Derde Oomsberg 2 9585 PG Vledderveen 06 50878373 jume.bach@gmail.com M Ja Ja
Gabriele Koster – Wagner Voetverzorgingspraktijk G.Koster-Wagner Waterschapsweg 18 9585 PC Vledderveen 0599 454507 gabrielekosterwagner@gmail.com M Ja Ja
Monique Veenema Pedicurepraktijk Monique Tynaarlosestraat 5 9481 AA Vries 0592 543088 pedicurepraktijkmonique@live.nl M Ja Ja
Anke Jongeling Pedispot Wedderweg 27 9699 RA Vriescheloo 0597 542734 info@pedispot.nl M Nee Ja
Mariette Drent – Rutten Pedicure Mariette Torenweg 17 9989 BD Warffum 06 13363796 pedicuremariette@hotmail.com M Ja Ja
Alma van der Meulen Alma van der Meulen Meester Geertswei 36 9241 GL Wijnjewoude 0516 480895 j.v.d.meulen65@kpnplanet.nl DV Ja Ja
Wilma van Buizen De Voeterie Nijverheidsstraat 29 9648 JB Wildervank 0598 625679 info@devoeterie.nl M Nee Ja
Zwanie Zuidema Pedicuresalon Footfit Kleine Zilverreiger 8 9648 DH Wildervank 0598 632637 zwanie-zuidema@netvisit.nl M Ja Nee
Petra Meis Ambulante Pedicure Meis Sleedoornweg 18 9674 JG Winschoten 06 22672089 info@pedicuremeis.nl M Ja Ja
Annie Schlimback Voetverzorgingspraktijk A.M. Schlimback Schaapsbergweg 20 9564 PB Zandberg 0599 416630 annieschlimback@hotmail.com M Ja Nee